Plníme přání seniorům

Vážení přátelé, milí spoluobčané,

 

od 15.4.2016  začíná veřejná sbírka projektu „Plníme přání seniorům“ pro rok 2016, do kterého bylo vybráno 30 finálových přání.  

Také náš Domov pro seniory Osoblaha byl vybrán a od dnešního dne má kdokoliv možnost přispět libovolnou finanční částkou na naše přání, které najdete na webových stránkách www.plnime-prani-seniorum.cz. Přispět lze buď převodem z bankovního účtu, za pomoci platební karty a také použitím bodů ze zaměstnaneckého benefitního programu Cafeteria mojebenefity (pokud to zaměstnavatel umožňuje). Samozřejmě platí, že firma Sodexo zdvojnásobí každý vložený příspěvek. Hodnotu finančních darů (resp. bezúplatného plnění) je možné za určitých podmínek zahrnout do nezdanitelné části základu daně. V případě, že budete mít zájem o zaslání potvrzení o daru, ve formuláři při přispívání pouze zaškrtne tento požadavek a doklad o poskytnutí daru mu bude  odeslán.

Pohoda na terase

Domov pro seniory Osoblaha Jak krásné může být posezení na čerstvém vzduchu při cvrlikání ptáků. Pro některé seniory je však i zahrada příliš daleko. Ztráta mobility dokáže udělat z malé překážky nepřekonatelnou bariéru a uzavřít člověka mezi čtyři stěny. To nechtějí dopustit v domově pro seniory v Osoblaze. Jejich přáním je postavit na zahradě dřevěnou terasu, na kterou by se dala v hezkém počasí vyvézt lůžka. Protože kam může slunce, nemusí doktor.

Z čeho se přání skládá?

a)zámková dlažba, nájezd i s prací 15 000 Kč     Celkem třeba 40 000,-Kč

b)dřevěný altán včetně montáže 25 000 Kč

                        A4_plakat_zarizeni

Děkujeme, že jste přispěli.

Seznam fotogalerií Naposledy změněno: 21. dubna 2016